اتصال بیش از ۱۰ درصد متقاضیان مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری به بازار فروش محصولات

۲۹ دی ۱۴۰۰ | ۰۷:۴۲ کد : ۴۰۷۱۹ آموزش و کارآفرینی
سرپرست معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری گفت: با اشاره به اهمیت اتصال به بازار متقاضیان این طرح ملی، افزود: اتصال بیش از ۱۰ درصد متقاضیان مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری به بازار فروش محصولات ایجاد شده است.
اتصال بیش از ۱۰ درصد متقاضیان مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری به بازار فروش محصولات

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری به نقل از دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی، سرپرست معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری گفت: با اشاره به اهمیت اتصال به بازار متقاضیان این طرح ملی، افزود: اتصال بیش از 10 درصد متقاضیان مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری به بازار فروش محصولات ایجاد شده است.
به گزارش دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی، نشست شورای راهبردی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری با حضور رئیس جهاددانشگاهی واحد استان، سرپرست معاونت آموزش و کارآفرینی و مدیران ستادی و مدیران مراکز شش گانه آموزش های تخصصی، برگزار شد.  
محمدتقی حسین پور ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته از ابتدای اجرای این طرح در استان، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی با سهمیه ‭ ۸۰۰‬نفر مجری طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان است که تا کنون بالغ بر 500 نفراز آموزش های لازم برخوردار شده اند.
مدیر اجرایی طرح توسعه مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری با اشاره به اهمیت اتصال به بازار متقاضیان این طرح ملی، افزود: اتصال بیش از 10 درصد متقاضیان مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری به بازار فروش محصولات ایجاد شده است.
حسین پور با بیان اینکه مراحل اجرای طرح در استان با دقت پیگیری و هدایت می شود، بر لزوم همکاری سایر دستگاه های ذیربط  برای تحقق اهداف طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان نتاکید کرد.
وی همچنین از به میدان آمدن تمام ظرفیت جهاددانشگاهی واحد استان در راستای تحقق این تعهد خبر داد و گفت: دو ماه دیگر تا پایان مهلت اجرای طرح باقی مانده است که امید است بتوان با هم افزایی به نتیجه مطلوب دست یافت.
حسین پور همچنین به اقدامات صورت گرفته در راستای حمایت از پیشران های طرح اشاره و تصریح کرد: برند سازی و شناسنامه دار کردن محصولات پیشران ها از دیگر برنامه های جهاددانشگاهی برای حمایت از پیشران ها در این طرح است.

text to speech icon

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی