همزمان با سراسر کشور صورت گرفت؛

برگزاری آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه به همت جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری

۲۰ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۶:۲۳ کد : ۴۲۲۵۳ آموزش و کارآفرینی تاپ خبر
رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری از برگزاری آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه توسط جهاد دانشگاهی همزمان با سراسر کشور خبر داد.
برگزاری آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه به همت جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری، سیروس رضایی از برگزاری آزمون استخدامی قوه قضاییه برای جذب 160 نفر در بخش‌های مختلف دادگستری استان‌ خبر داد و اظهار کرد: این آزمون صبح امروز 20 اسفندماه به همت مرکز آزمون جهاددانشگاهی استان با حضور 2450 داوطلب برگزار شد.
رئیس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری افزود: آزمون استخدامی قوه‌قضاییه در دو حوزه اصلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد (ویژه خواهران) و دانشگاه شهرکرد (ویژه برادران) با رعایت پروتکل های بهداشتی و بر اساس استانداردهای آزمون‌های استخدامی برگزار شد. رضایی گفت: این آزمون از ساعت 9 صبح آغاز و در ساعت 11 به پایان رسید.
وی بیان کرد: داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون استخدامی قوه‌قضاییه در چهارمحال و بختیاری می‌توانند نتایج این آزمون را در سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی به آدرس hrtc.ir  دریافت کنند.
رضایی یادآور شد واجدان شرایط در صورت قبولی در آزمون و انجام مراحل گزینش و مصاحبه به منظور خدمت در دادگستری کل استان به صورت
پیمانی استخدام می شوند.
وی از هماهنگی و همکاری دستگاههای اجرایی برای برگزاری این آزمون، قدردانی کرد.

text to speech icon

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری مرکز آزمون جهاد دانشگاهی