اخذ مجوز «مرکز آموزش مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی» توسط جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری

۱۸ تیر ۱۴۰۱ | ۱۴:۴۰ کد : ۴۵۷۸۲ آموزش و کارآفرینی تاپ خبر
رییس جهاددانشگاهی  استان چهارمحال و بختیاری از موافقت «مرکز آموزش مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی» وابسته به وزارت بهداشت و صدور مجوز این مرکز برای فعالیت رسمی جهاد دانشگاهی استان در برگزاری دوره های آموزشی حوزه سلامت خبر داد.
اخذ مجوز «مرکز آموزش مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی» توسط جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری


به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری، سیروس رضایی با اعلام این خبر گفت: مجوز فعالیت این مرکز توسط مرکز ملی آموزش مهارتی و حرفه‌ای علوم پزشکی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به جهاددانشگاهی استان چهارمحال و بختیاری ارائه ‌شده است.
وی افزود: مرکز آموزش مهارتی و حرفه‌ای علوم پزشکی با هدف سامان‌دهی آموزش های مهارتی و حرفه‌ای نظام سلام و استفاده از ظرفیت‌های موجود در استان برای تربیت نیروی انسانی ماهر در این حوزه و ارتقای کیفیت آموزش‌های مهارتی و حرفه‌ای علوم پزشکی در معاونت آموزشی جهاددانشگاهی استان چهارمحال و بختیاری راه اندازی شده است.
رییس جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری افزود: دوره‌های آموزشی در این مرکز بر مبنای استانداردها و قوانین آموزشی مرکز ملی آموزش‌های مهارتی و حرفه‌ای برگزار و منجر به کسب یا ارتقاء مهارت حرفه‌ای مهارت آموز و همچنین سبب افزایش توانمندی شغلی فرد از طریق افزایش مهارت‌های مرتبط با حرفه می‌شود.
رضایی بیان کرد: برگزاری هر دوره آموزشی در حوزه سلامت از سوی مراکز و موسسات آموزشی بدون اخذ مجوز از مرکز ملی آموزش‌های مهارتی وزارت بهداشت، ممنوع است و بر اساس این مجوز، معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی استان چهارمحال و بختیاری با هماهنگی و نظارت علمی مرکز ملی آموزش مهارتی و حرفه‌ای علوم پزشکی وزارت بهداشت دوره های آموزشی و مهارتی علوم پزشکی را در استان برگزار و در پایان گواهینامه مورد تایید وزارت بهداشت را ارائه خواهد کرد.
وی یادآور شد: علاقه مندان و متقاضیان ثبت نام و شرکت در دوره های کوتاه مدت در حوزه پزشکی و سلامت، می توانند با شماره 03833380723 و یا نشانی اینترنتی http://chb.jde.ir/fa  مراجعه کنند.

text to speech icon

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری صدور مجوز معاونت آموزشی