آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شهرکرد

۲۳ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۴:۵۶ کد : ۴۸۷۸۰ آموزش و کارآفرینی تاپ خبر
سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی شهرکرد از آغاز ترم اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ این مرکز از یک‌شنبه ۲۷ شهریورماه خبر داد.
آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شهرکرد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، سید غلامرضا رضوی با اعلام این مطلب افزود: کلاس‌های مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شهرکرد از روز یک‌شنبه 27 شهریورماه به صورت رسمی برگزار و دانشجویان ملزم به حضور در کلاس‌ها می‌باشند.

سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شهرکرد، موسسه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کشور را بزرگترین موسسه آموزش عالی علمی کاربردی در کشور عنوان و افزود: مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شهرکرد نیز از سال 1386 شروع به کار نموده و در حال حاضر در گروه‌های فناوری اطلاعات، مدیریت، حقوق و گردشگری در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو می‌پذیرد.

وی افزود، برای مهرماه سال جاری تعداد 11 کدرشته حقوق خدمات مالی، مدیریت کسب و کار، امور بیمه، تولید محتوای دیجیتالی شبکه‌های رایانه‌ای، پشتیبانی سیستم‌های رایانه‌ای و سیستم‌های کامپیوتری در مقطع کاردانی ناپیوسته و مدیریت کسب و کار، مدیریت تجاری‌سازی و تولید و مدیریت محتوای دیجیتالی در مقطع کارشناسی ناپیوسته جهت ارائه به علاقمندان به رشته‌های مهارتی و علمی کاربردی به رشته‌های مرکز افزوده شده است.

سید غلامرضا رضوی باباحیدری گفت: تاکنون بیش از 3 هزار نفر از این مرکز فارغ التحصیل شده اند و نزدیک به 500 دانشجو نیز در این مرکز مشغول به تحصیل می‌باشند.

وی در پایان عنوان کرد: اسامی پذیرفته‌شدگان جدید در مرکز همزمان با سایر مراکز علمی کاربردی در اواخر شهریورماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

text to speech icon

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شهرکرد سال تحصیلی1401-1402