آمادگی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری برای برگزاری دوره‌های آموزش خبرنگاری

۰۳ مهر ۱۳۹۷ | ۱۳:۱۵ کد : ۸۶۲۸ عمومی آموزشی
آمادگی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری برای برگزاری دوره‌های آموزش خبرنگاری

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، سوم مهرماه مسئول بسیج رسانه استان از خبرگزاری ایسنا و جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری بازدید کرد.
 در این دیدار سیروس رضایی بر آمادگی کامل خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنای استان برای همکاری با بسیج رسانه تاکید کرد.
سرپرست جهاد دانشگاهی استان آموزش را یکی از ملزومات خبرنگاری دانست و تصریح کرد: جهاد دانشگاهی آمادگی لازم برای برگزاری دوره‌های آموزش خبرنگاری در استان با استفاده از اساتید مجرب را دارد.
مسئول بسیج رسانه چهارمحال و بختیاری نیز با اشاره به نقش رسانه‌ها به عنوان رزمندگان جبهه فرهنگی، گفت: رسانه‌های چهارمحال و بختیاری باید در زمینه ارائه مقالات و گزارش‌ها با موضوعات ملی تلاش کنند.
سرهنگ پاسدار البرز لله‌گانی بر لزوم آموزش خبرنگاران استان تاکید و اظهار کرد: خبرنگاران باید در طراز انقلاب باشند و سواد رسانه‌ای مردم نیز به منظور تشخیص حق از باطل باید افزایش یابد.
وی با اشاره به نقش رسانه‌ها به عنوان رزمندگان جبهه فرهنگی، گفت: رسانه‌های چهارمحال و بختیاری باید در زمینه ارائه مقالات و گزارش‌های ملی تلاش بیشتری کنند.
لله‌گانی نقش رسانه‌ها را در امیدآفرینی در جامعه موثر دانست و تصریح کرد: امروز دشمن در پی ایجاد ناامیدی در کشور است و جبهه رسانه‌ای آن‌ها شامل کشورهای آمریکا، اسرائیل و عربستان با کمک رسانه‌های انگلیسی، سرمایه‌گذاری زیادی به‌منظور اثرگذاری در ایران اسلامی داشته‌اند.
مسئول بسیج رسانه چهارمحال و بختیاری افزود: رسانه‌های داخلی ما باید با هدف مقابله با این جنگ رسانه‌ای فعالیت کنند و اگر آرایش لازم را از جبهه رسانه‌ای شاهد نباشیم، نمی‌توان به درستی با تهاجم رسانه‌ای دشمن متصور بود.
وی با بیان اینکه جبهه رسانه‌ای دشمن سرمایه‌گذاری مالی کلانی به‌منظور پیشبرد اهداف ضد ایرانی انجام داده است، یادآور شد: در یکی از این موارد، سنای آمریکا قانون تخصیص 700 میلیون دلار صرفا در زمینه جنگ رسانه‌ای با ایران تصویب کرده است.
لله‌گانی در پایان بر لزوم وجود همدلی در رسانه‌های چهارمحال و بختیاری تاکید کرد و گفت: میزان اثرگذاری مورد انتظار را هنوز از سوی رسانه‌های استان شاهد نیستیم و باید در این زمینه تلاش‌ها افزایش یابد.
 


نظر شما :