رییس جهاددانشگاهی چهارمحال وبختیاری:

فراخوان مرحله استانی مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه‌های دانشجویی منتشر شد

۰۶ آبان ۱۳۹۸ | ۱۶:۲۷ کد : ۱۲۵۴۷ فرهنگی تاپ خبر
رئیس جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری از انتشار فراخوان مرحله استانی چهارمین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه ویژه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دوره‌های تحصیلات تکمیلی در استان خبر داد.
فراخوان مرحله استانی مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه‌های دانشجویی منتشر شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، سیروس رضایی با اشاره به برگزاری موفقیت‌آمیز دوره قبلی این مسابقات در استان، اظهار کرد: مسابقات ملی دفاع سه‌دقیقه‌ای پایان‌نامه(3MT) با هدف تشویق و کمک به تقویت و پرورش مهارت‌های ارتباطی، ایده‌پردازی، فن بیان و خلاقیت‌های دانشجویی، کمک به تکمیل چرخه تولید علم و فناوری و تبدیل آن به محصول و ثروت‌‏، برقراری ارتباط میان دانشگاه و صاحبان صنایع و سرمایه‌گذاری و بازاریابی ایده‌های دانشجویی از سوی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی برگزار می‌شود.

رئیس جهاددانشگاهی چهارمحال وبختیاری تصریح کرد: بر اساس آئین‌نامه، فارغ‌التحصیلان مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکتری در همه رشته‌های مصوب که از ابتدای سال 1394 تا پایان مهرماه 1398 از پایان‌نامه خود دفاع کرده باشند و همچنین دانشجویانی که پروپزال پایان‌نامه خود را تا پیش از پایان آبان‌ماه 1398 به تصویب رسانده‌اند، می‌توانند در این دوره از مسابقات شرکت کنند.

وی افزود: در این دوره از مسابقات دبیرخانه مسابقات ضمن کسب مجوز از دانشگاه کوئینزلند به‌عنوان صاحب امتیاز معنوی آن، دستورالعمل اجرایی مسابقات را بر اساس شاخص‌های مسابقات بین‌المللی و استانداردهای دانشگاه کوئینزلند مورد بازبینی قرار داده است.

رضایی مهلت ثبت‌نام واجدان شرایط در این مسابقات را تا 20 آبان‌ماه عنوان کرد و افزود: مرحله مقدماتی  و نیمه نهایی  مسابقات تا پایان سال جاری اجرا خواهد شد و مرحله نهایی مسابقات در بهار 1399 برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان واقع در دانشگاه شهرکرد، روبروی دانشکده علوم زمین و منابع طبیعی مراجعه و یا با شماره تلفن‌های ۳۲۳۲۰۳۲۳ یا ۳۲۳۲۰۰۷۰ تماس حاصل کنند و در سایر دانشگاه‌ها به دفاتر فرهنگی دانشگاه‌ها مراجعه کنند.

وی بیان کرد: تنها فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری امکان شرکت در این مسابقات را دارند و پایان‌نامه‌های مقطع کارشناسی مورد پذیرش نخواهد بود‎؛ همچنین فارغ‌التحصیلان تمامی دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین دانشگاه‌های خارجی مورد تأیید وزارتین می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند.

رضایی اضافه کرد: علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آئین نامه این مسابقات به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به آدرس www.isba.ir مراجعه کنند.

رئیس جهاد دانشگاهی استان در مورد هدایای این دوره از مسابقات، گفت: نفرات اول و دوم این مسابقات در مرحله استانی به ترتیب جوایز 5 و 3 میلیون ریالی همراه با لوح یادبود دریافت می‌کنند و در مرحله کشوری از نفرات اول تا سوم با اهدای جوایز 40، 20 و 10 میلیون ریالی همراه با تندیس مسابقات تقدیر می‌شود.


نظر شما :