کتاب «ادب کارمندی» توسط جهاد دانشگاهی چهارمحال‌و‌بختیاری منتشر شد

۱۹ آذر ۱۳۹۸ | ۱۲:۵۴ کد : ۱۳۹۶۴ فرهنگی تاپ خبر
کتاب «ادب کارمندی» توسط انتشارات جهاد دانشگاهی استان چاپ و به بازار نشر عرضه شد.
کتاب «ادب کارمندی» توسط جهاد دانشگاهی چهارمحال‌و‌بختیاری منتشر شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، کتاب«ادب کارمندی» توسط دکتر عزیزالله مولوی وردنجانی؛ عضو هیات علمی دانشگاه شهرکرد، با رویکرد آشنایی با خطاهای شناختی و رفتاری منابع انسانی در سازمان‌ها تالیف شده است و مدیران و کارکنان دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی می‌توانند از مطالب این کتاب بهره‌برداری کنند.
این کتاب با ویژگی‌های منحصر به فرد برای اولین‌بار در چهارفصل و 239 صفحه در قطع رقعی و شمارگان 1000 نسخه در پاییز 1398 به همت انتشارات جهاد دانشگاهی استان وارد بازار نشر شده است.
مولف، کتاب حاضر را به پیشنهاد مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری سازمان برنامه و بودجه استان و با رویکرد مهارت‌افزایی کارکنان دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی در حوزه اخلاق سازمانی پدید آورده است. 
از ویژگی‌های منحصر به فرد این اثر می‌توان به توجه مولف به مسائل و وظایف اخلاقی کارمندان سازمان‌ها اشاره کرد، که ضمن آسیب‌شناسی رشد اخلاق کارمندی، به طرح مسائل عینی مورد ابتلای کارمندان و شیوه‌های حل آنها می‌پردازد.
یادآور می‌شود انتشارات جهاد دانشگاهی استان چهارمحال و بختیاری که به صورت تخصصی در حوزه نشر دانشگاهی فعالیت می‌کند، تلاش می‌کند در کوتاه‌ترین زمان ممکن آثار دانشگاهیان و اساتید (اعم از تالیف و ترجمه) را به چاپ برساند و تمامی اساتید دانشگاهی و صاحب نظران و مولفان می‌توانند برای اخذ مشاوره در خصوص مراحل تالیف کتاب و چاپ آثار خود به دفتر انتشارات جهاد دانشگاهی استان واقع در دانشگاه شهرکرد- جنب دانشکده منابع طبیعی - معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی مراجعه کرده و یا با شماره ۳۲۳۲۰۳۲۳ یا ۳۲۳۲۰۰۷۰ در روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته تماس حاصل کنند.


نظر شما :