کتاب«چابکی برای همه (ایجاد سازمان‌های سریع، منعطف و مشتری محور)» وارد بازار نشر شد

۱۰ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۳ کد : ۱۸۵۱۱ فرهنگی تاپ خبر
به همت انتشارات جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، کتاب « چابکی برای همه(ایجاد سازمانهای سریع، منعطف و مشتری محور)» منتشر شد.
کتاب«چابکی برای همه (ایجاد سازمان‌های سریع، منعطف و مشتری محور)» وارد بازار نشر شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، کتاب« چابکی برای همه (ایجاد سازمان‌های سریع، منعطف و مشتری محور)» یک اثر ترجمه ای است که به همت دکتر تقی جاودانی گندمانی عضو هیات علمی دانشگاه شهرکرد و مهناز افشاری گردآوری شده است.

 این کتاب در هشت فصل مقدمه، چابکی چیست و چرا اهمیت دارد، یافتن ستاره شمالی، چابکی بدین معنی است که از مشتریان خود شروع می‌کنیم، چابکی به این معنی است که مشارکت زود هنگام با مشتریان داریم، چابکی بدین معنی است که برای عدم قطعیت برنامه‌ریزی می‌کنیم، چابکی بدین معنی است که هر سه اصول راهنما را برای سریع بودن، انعطاف‌پذیر بودن و مشتری‌محور بودن دنبال می‌کنیم در 185صفحه در قطع وزیری، ترجمه و به همت انتشارات جهاد دانشگاهی استان وارد بازار نشر شده است.

کتاب حاضر یکی از جدیدترین کتاب‌هایی است که سعی نموده در نهایت سادگی چابکی را توصیف و امکان عملی شدن آن را برای کسانی که در خود انگیزه‌های رقابتی را می بینند فراهم کند.

گفتنی است، انتشارات جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری به صورت تخصصی در حوزه نشر دانشگاهی فعالیت می‌کند و تلاش می‌کند در کوتاه‌ترین زمان ممکن آثار دانشگاهیان و اساتید (اعم از تالیف و ترجمه و پایان‌نامه‌های شاخص دانشجویی) را به چاپ برساند.

اساتید دانشگاهی و صاحب‌نظران و مولفان می‌توانند برای اخذ مشاوره در خصوص مراحل تالیف کتاب و چاپ آثار خود به دفتر انتشارات جهاد دانشگاهی استان واقع در دانشگاه شهرکرد- جنب دانشکده منابع طبیعی - معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی مراجعه کرده و یا با شماره ۳۲۳۲۰۳۲۳ یا ۳۲۳۲۰۰۷۰ تماس حاصل کنند، همچنین تارگاه jchb.ir برای کسب اطلاعات بیشتر اعلام می‌شود.

 


نظر شما :