آغاز ثبت‌نام ترم بهار دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت ‌جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری

۱۸ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۵:۰۵ کد : ۷۹۴۷ آموزشی
رییس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری از آغاز ثبت‌نام ترم بهار دوره‌های آموزشی کوتاه مدت اشتغال‌محور، تخصصی و عمومی‌ جهاد دانشگاهی استان خبر داد.
آغاز ثبت‌نام ترم بهار دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت ‌جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، سیروس رضایی 18 فروردین ماه،  اظهار کرد: آموزش‌های کوتاه مدت یکی از حوزه‌های فعالیتی جهاد دانشگاهی استان در راستای مهارت آموزی و توسعه کارآفرینی است.

 
وی با اشاره به ارائه آموزش‌های کوتاه مدت به فراگیران در قالب صدها عنوان  دوره آموزشی در قالب 10 دپارتمان‌ آموزشی شامل پزشکی و سلامت، زبان‌های خارجی(انگلیسی، فرانسه، آلمانی، روسی و عربی)، علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، اشتغال و کارآفرینی، آموزش کارکنان دولت، آموزش‌های الکترونیکی و مجازی (LMS)، فرهنگ و هنر، علوم انسانی، افزود: علاقمندان می‌توانند در هر یک از دپارتمان‌های مذکور دوره‌های آموزشی مختلف و متنوع را با استفاده از اساتید مجرب و مدرن‌ترین شیوه‌های آموزشی، آموزش ببینند.
 
رییس جهاد دانشگاهی استان دوره‌های دستیار دندانپزشک، تکنسین داروخانه، برنامه‌‌نویسی اندروید، حسابداری و حسابداری تخصصی، تربیت مربی مهدهای کودک، تربیت معلم مدارس ابتدایی، عکاسی دیجیتال، تدوین و ادیت فیلم و صدا، دکوراسیون داخلی، دوخت چرم ، اجرای کفپوش های اپوکسی ، تربیت راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی، پرورش گیاهان آپارتمانی، را از جمله مهم‌ترین دوره‌های آموزش‌های مهارتی عنوان کرد.
 
رضایی تصریح کرد: در سال گذشته بیش از 45 هزار نفر از آموزش‌های عمومی – تخصصی و اشتغال‌محور جهاد دانشگاهی استقبال کردند.

رییس جهاد دانشگاهی استان راه‌اندازی جهاد دانشگاهی شهرستان لردگان را از برنامه‌‎های آموزشی این نهاد در سال 98 عنوان کرد.
وی خاطرنشان کرد: این نهاد با داشتن مجوز آموزش کارکنان دولت، آمادگی همکاری با تمامی ادارات، دستگاه‌ها، بانک‌ها، شرکت‌های دولتی و خصوصی و نهادهای انقلاب اسلامی در سراسر استان را دارد.
به گفته وی، متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به پرتال jchb.ir  مراجعه و یا با شماره تلفن‌های مراکز آموزشی تماس حاصل کنند.
 
-  مرکز آموزش شماره 1 شهرکرد: بلوار شریعتی، نبش کوچه 17 تلفن: 33332093 و 33345400
-  مرکز آموزش شماره 2 شهرکرد: خیابان ولیعصر، روبروی بیمه سلامت تلفن: 32242517
-  مرکز آموزش بروجن: میدان شهرداری تلفن: 34221230 - 34235080
-  مرکز آموزش فارسان: خیابان شهید بهشتی، خیابان اشرفی اصفهانی تلفن: 33225330
-  مرکز آموزش سامان: خیابان پاسداران، روبروی داروخانه شبانه روزی، تلفن: 33527464
 

نظر شما :