انتشار کتاب « آنالیز عددی مقدماتی و محاسبات علمی» به همت شعبه انتشارات جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری

۱۶ مهر ۱۴۰۲ | ۰۸:۳۹ کد : ۶۳۰۲۸ فرهنگی تاپ خبر
کتاب « آنالیز عددی مقدماتی و محاسبات علمی» به قلم دکتر مجتبی فردی عضو هیئت علمی دانشگاه شهرکرد و دکتر سهیلا محمدی دکتری ریاضی کاربردی و به همت شعبه انتشارات جهاد دانشگاهی واحد چهارمحال و بختیاری منتشر شد.
انتشار کتاب « آنالیز عددی مقدماتی و محاسبات علمی» به همت شعبه انتشارات جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، کتاب « آنالیز عددی مقدماتی و محاسبات علمی» به قلم دکتر مجتبی فردی عضو هیئت علمی دانشگاه شهرکرد و دکتر سهیلا محمدی دکتری ریاضی کاربردی در 401 صفحه در قطع وزیری گردآوری و به همت شعبه انتشارات جهاد دانشگاهی استان وارد بازار نشر شده است. 

در این کتاب تمرکز اصلی بر توضیح مفاهیم اصلی و مقدماتی آنالیز عددی است. این کتاب طیف گسترده‌ای از مطالب را برای دانشجویان کارشناسی رشته‌های ریاضی و فنی مهندسی شامل می‌شود و علاوه بر سرفصل‌های مبانی آنالیز عددی (آنالیز عددی یک) برخی سرفصل‌های آنالیز عددی (آنالیز عددی دو) را پوشش می‌دهد. کتاب حاضر حاوی مجموعه‌ای از مثال ها و تمرین های متنوع است که سبب افزایش سرعت یادگیری و تفهیم مطالب می‌شود. 

یاد آور می شود انتشارات جهاد دانشگاهی استان چهارمحال و بختیاری که به صورت تخصصی در حوزه نشر دانشگاهی فعالیت می کند، تلاش می کند در کوتاه ترین زمان ممکن آثار دانشگاهیان و اساتید (اعم از تالیف و ترجمه و پایان نامه های شاخص دانشجویی) را به چاپ برساند و اساتید دانشگاهی و صاحب نظران و مولفان می توانند برای اخذ مشاوره در خصوص مراحل تالیف کتاب و چاپ آثار خود به دفتر انتشارات جهاد دانشگاهی استان واقع در دانشگاه شهرکرد- جنب دانشکده منابع طبیعی- معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی مراجعه کرده و یا با شماره 32320323یا 32320070 و در روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته در ساعات 8 تا 16 تماس حاصل کنند. همچنین تارگاه jchb.ir برای کسب اطلاعات بیشتر اعلام می شود.
در ضمن برای تهیه کتابِ « آنالیز عددی مقدماتی و محاسبات علمی» می‌توانید از درگاه اینترنتی زیر اقدام به خرید نمایید:
16book.ir

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری انتشارات جهاد دانشگاهی چاپ کتاب