انتشار کتاب «نجاة الألوار» به همت شعبه انتشارات جهاد دانشگاهی واحد چهارمحال و بختیاری

۰۹ تیر ۱۴۰۳ | ۱۰:۴۱ کد : ۷۳۰۵۴ فرهنگی تاپ خبر
کتاب «نجاة الألوار» به قلم دکتر محمد علی نظری سرمازه عضو هیأت علمی دانشگاه شهرکرد و مهدی عسگری تألیف و به همت شعبه انتشارات جهاد دانشگاهی واحد چهارمحال و بختیاری منتشر شد.
انتشار کتاب «نجاة الألوار» به همت شعبه انتشارات جهاد دانشگاهی واحد چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، کتاب «نجاة الألوار» به قلم دکتر محمد علی نظری سرمازه عضو هیأت علمی دانشگاه شهرکرد و مهدی عسگری در 77 صفحه در قطع رقعی تألیف و به همت شعبه انتشارات جهاد دانشگاهی استان وارد بازار نشر شده است.

کتاب حاضر اثر ملا یدالله بختیاری احکامی است در تقلید، طهارت و نماز که از محضر علامه سیداسدالله شفتی پرسیده شده است. مطالب به صورت مسئله‌محور و با دسته‌بندی منظم کنار هم قرار داده شده‌اند. اکنون تحقیق این کتاب همراه با پاروقی‌هایی برای ایضاح خدمت خوانندگان محترم عرضه می‌شود.

یاد آور می شود انتشارات جهاد دانشگاهی استان چهارمحال و بختیاری که به صورت تخصصی در حوزه نشر دانشگاهی فعالیت می کند، تلاش می کند در کوتاه ترین زمان ممکن آثار دانشگاهیان و اساتید (اعم از تالیف و ترجمه و پایان نامه های شاخص دانشجویی) را به چاپ برساند و اساتید دانشگاهی و صاحب نظران و مولفان می توانند برای اخذ مشاوره در خصوص مراحل تألیف کتاب و چاپ آثار خود به دفتر انتشارات جهاد دانشگاهی استان واقع در دانشگاه شهرکرد- جنب دانشکده منابع طبیعی- معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی مراجعه کرده و یا با شماره 32320323یا 32320070 و در روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته در ساعات 8 تا 16 تماس حاصل کنند.

همچنین تارگاه jchb.ir برای کسب اطلاعات بیشتر اعلام می شود. در ضمن برای تهیه کتابِ «نجاة الألوار» می‌توانید از درگاه اینترنتی زیر اقدام به خرید نمایید: 16book.ir

کلید واژه ها: چاپ کتاب