آغاز ثبت‌نام ترم پائیز آموزش‌های کوتاه مدت جهاد دانشگاهی استان

۰۶ مهر ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۲ کد : ۲۳۱۳۱ آموزشی تاپ خبر
رییس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری از آغاز ثبت نام ترم پاییز آموزش‌های کوتاه مدت جهاد دانشگاهی استان به صورت حضوری و مجازی خبر داد.
آغاز ثبت‌نام ترم پائیز آموزش‌های کوتاه مدت جهاد دانشگاهی استان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، سیروس رضایی آموزش‌های کوتاه مدت را یکی از حوزه‌های فعالیتی جهاد دانشگاهی استان در راستای مهارت‌آموزی و توسعه کارآفرینی معرفی کرد و از شروع ثبت‌نام ترم پائیز آموزش‌های عمومی، تخصصی، تخصصی پیشرفته و اشتغال محور در مراکز آموزشی این نهاد به صورت حضوری و مجازی خبر داد.

وی با اشاره به شروع ویروس کرونا در بهمن سال گذشته و تعطیلی مراکز و فعالیت‌های آموزشی و نظر به صدور مجوز ستاد استانی مبارزه با کرونا و مجوز  بازگشایی مراکز آموزشی از سوی دانشگاه علوم پزشکی استان، تاکید کرد: جهاد دانشگاهی در همین راستا با رعایت کلیه موازین و پروتکل‌های بهداشتی اعم از ثبت مراکز و تکمیل فرم خود اظهاری مدیران، مدرسان، پرسنل و فراگیران در سامانه سلامت وزارت بهداشت و الزام استفاده از کلیه وسایل حفاظت فردی و رعایت فاصله اجتماعی و گندزدایی روزانه مراکز اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی به صورت حضوری و مجازی کرده است.

رضایی با اشاره به ارائه آموزش‌های کوتاه مدت به فراگیران در قالب دپارتمان‌های علوم پزشکی، زبان‌های خارجی، علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات، فنی و مهندسی، علوم انسانی، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری و کارآفرینی و تجاری‌سازی، تصریح کرد: فراگیران می‌توانند در هر یک از دپارتمان‌های مذکور، دوره‌های آموزشی مختلف و متنوع را با استفاده از اساتید مجرب و مدرن‌ترین شیوه‌های آموزشی، آموزش ببینند.

رئیس جهاد دانشگاهی استان افزود: بیش از ۷۰ عنوان دوره آموزشی این نهاد به صورت مجازی و با محتوای الکترونیکی و تحت وب ایجاد شده که از طریق اینترنت قابل دسترسی هستند.

وی با اشاره به طراحی و برگزاری دوره‌های آموزشی: بورس در سه سطح مقدماتی، تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی، دستیار دندانپزشک، تکنسین داروخانه، آموزش مراقبت از سالمند، برنامه‌نویسی اندروید، حسابداری، تربیت مربی مهدهای کودک، تربیت معلم مدارس ابتدایی، عکاسی، فتوشاپ عکاسی، تدوین و ادیت فیلم و صدا، دکوراسیون داخلی، دوخت چرم، تربیت راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی، پرورش گیاهان زینتی و آپارتمانی مهم‌ترین رویکرد معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی را برگزاری دوره‌های اشتغال محور برشمرد.

رئیس جهاد دانشگاهی استان گفت: متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پورتال  http://jdchb.ac.ir/ مراجعه و یا به شماره تلفن‌های مراکز آموزشی زیر تماس حاصل کنند.
-
مرکز آموزش شماره 1 شهرکرد: بلوار شریعتی، نبش کوچه 17 تلفن: 33332093 و 33345400
-
مرکز آموزش شماره 2 شهرکرد: خیابان ولیعصر، روبروی بیمه سلامت تلفن: 32242517
-
مرکز آموزش بروجن: میدان شهرداری تلفن: 34221230 - 34235080
-
مرکز آموزش فارسان: خیابان شهید بهشتی، خیابان اشرفی اصفهانی تلفن: 33225330
-
مرکز آموزش سامان: خیابان پاسداران، روبروی داروخانه شبانه روزی، تلفن: 33527464
-
مرکز آموزش لردگان: خیابان گلزار شهدا، تلفن: 34446693

کلید واژه ها: آموزش‌های تخصصی کوتاه‌مدت معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری مراکز آموزشی


نظر شما :