دعوت جهاددانشگاهی از مردم برای حضور در پای صندوق‌های رای/مراقبت از عزت و آبروی ملی با مشارکت در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری

۰۶ تیر ۱۴۰۳ | ۱۴:۳۲ کد : ۷۳۰۱۸ عمومی تاپ خبر
در بیانیه‌ی جهاددانشگاهی ضمن دعوت از مردم برای حضور در پای صندوق‌های رای، تاکید شده است: در واقع امروز و در شرایط حساس کنونی مراقبت از عزت و آبروی ملی با مشارکت بالای مردم عزیز ایران اسلامی در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری تجلی می‌یابد و این حضور پرشور می‌تواند در معادلات پیچیده‌ی بین‌المللی پیام روشنی را به جهان مخابره کرده و موجب سرافرازی جمهوری اسلامی شود.
دعوت جهاددانشگاهی از مردم برای حضور در پای صندوق‌های رای/مراقبت از عزت و آبروی ملی با مشارکت در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، این نهاد در آستانه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با صدور بیانیه‌ای از مردم برای حضور در پای صندوق‌های رای در روز 8 تیرماه دعوت کرد.
متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم
ملت بزرگ، سلحشور و بصیر ایران اسلامی؛ بار دیگر، فصل تجلّی مردم‌سالاری دینی و حماسه حضور در تعیین سرنوشت کشور از طریق صندوق‌های رأی فرا رسیده است. انتخاباتی که بعد از حادثه‌ تلخ شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهان، رهبر معظم انقلاب اسلامی «مدظله‌العالی» از آن به‌عنوان مکمّل حماسه‌ی بدرقه‌ این شهیدان نام ‌برده‌اند.
انتخابات به‌عنوان یکی از ارکان اساسی در جمهوری اسلامی ایران، از بدو پیروزی انقلاب اسلامی مورد توجه امامین انقلاب بوده است و بنیان‌گذار انقلاب اسلامی همواره همگان را به حضور پررنگ در این رویداد ملی و انتخاب مناسب تشویق می‌نمودند و این امر را یکی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران بر می‌شمردند.
در واقع امروز و در شرایط حساس کنونی مراقبت از عزت و آبروی ملی با مشارکت بالای مردم عزیز ایران اسلامی در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری تجلّی می‌یابد و این حضور پرشور می‌تواند در معادلات پیچیده‌ی بین‌المللی پیام روشنی را به جهان مخابره کرده و موجب سرافرازی جمهوری اسلامی شود.
جهاددانشگاهی که همواره در کنار مردم و حامی نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است، از اقشار مختلف مردم شریف ایران و به‌ویژه جوانان، دانشجویان و دانشگاهیان دعوت می‌کند تا با حضور آگاهانه و انتخابی هوشمندانه، گامی بلند در مسیر رشد و آبادانی کشور بردارند.
اعضای این نهاد انقلابی نیز با افتخار، هشتم تیرماه پای صندوق‌های رأی در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری حضور خواهند یافت و ان‌شاءالله، خداوند متعال آنچه صلاح این کشور و ملّت است را رقم بزند.